Nasi młodzicy przełamali złą passę wygrywając na wyjeździe z MCKiS Jaworzno 52:48 w czwartym meczu ligi śląskiej.

Młodzi adepci koszykarskiego rzemiosła trenujący w naszym klubie rozpoczęli mecz bardzo skoncentrowani. Na parkiecie spotkały się dwie drużyny o podobnym potencjale sportowym. Pierwszą kwartę wygrywamy 10:9, drugą 14:13. Wyniki tych odsłon świadczą, że mecz był niezwykle wyrównany i bardzo zacięty. Po zmianie stron zaczynamy grać o wiele bardziej skutecznie zarówno w ataku jak i w obronie. Po trzeciej kwarcie wychodzimy na dwunastopunktowe prowadzenie 42:30. W ostatniej ćwiartce gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W nasze szeregi wkradła się niepewność i brak skuteczności - na szczęście Sebastian Zasadni dwa razy przechwytuje piłkę i zamienia je na pewne 4 oczka podcinając skrzydła ambitnie walczącym Ślązakom.

Brawo chłopaki! Pokazaliście w tym spotkaniu charakter i wolę walki. Należy również zwrócić uwagę, że do zwycięstwa przyczynił się każdy zawodnik przebywający na boisku - świadczy o tym fakt bardzo równego rozłożenia zdobytych punktów.