W piątek 16.01.2015 nasi młodzicy młodsi odnieśli pierwsze zwycięstwo pokonując u siebie drużynę KŚ AZS Katowice 44-30. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty. Pierwszą kwartę gramy nerwowo, popełniamy dużo prostych błędów i ostatecznie przegrywamy tą część 4:7.

 

Druga kwarta to bardzo dobra gra w obronie całego zespołu i znakomita gra w ataku Piotra Karasia, który w 5 minut rzuca 11 punktów w tym 2x3 pkt, wygrana 19:2 i do przerwy prowadzimy 23:9. Drugą połowę zaczynamy mało skoncentrowani i znowu popełniamy dużo prostych błędów (kroki, złe podania), tę odsłonę meczu przegrywamy 6:12. Ostatnia część meczu to znowu solidna i konsekwentna gra obronie oraz bardzo dobra gra rozgrywającego Krzysztofa Zonia, który dobrze przeprowadza, kontroluje piłkę w ataku i rzuca 8 punktów, wygrywamy tą kwartę 15:9 i cały mecz 44-30. Na uwagę zasługuję również gra Zdzisława Adamczyka, Przewoźniaka Mateusza i Razowskiego Antoniego którzy przez cały mecz ostro walczyli pod koszem o ważne dla zespołu zbiórki. Brawo dla całego zespołu.

Punkty dla UKS KADET zdobyli: Karaś P. 19, Zoń K. 10, Heród A. 4, Adamczyk Z. 3, Białek B. , Przewoźniak M. ,Książek W., Razowski A. po 2 punkty.