W niedzielne przedpołudnie 15 grudnia ligowy terminarz sprawił, że podejmowaliśmy na swoim parkiecie bardzo ambitną drużynę z Tarnowa. Mecz od pierwszych sekund układał się pomyślnie dla nas.

Nasza drużyna zamknęła gości na ich połowie i bardzo szybko zdobyliśmy bezpieczną przewagę. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 34:4. W drugiej kwarcie odstapiliśmy od obrony na całym boisku, co wykorzystali tarnowianie i spokojnie przeprowadzali piłkę na naszą połowę. Druga kwarta zakończyła się wynikiem 53:6. W trzeciej odsłonie spokojnie powiększaliśmy przewagę wygrywając całą ćwiartkę 33:8. W ostatniej odsłonie gra się trochę wyrównała - goście lepiej bronili swojego kosza i również pewniej poczynali sobie w ataku. Mecz zakończył się wynikiem 104:22.