b_280_186_16777215_00_images_20170628_gala.jpg

Mistrz województwa małopolskiego KS UKS KADET Oświęcim w kategorii do lat 16 wyróżniony na Małopolskiej Gali Koszykówki w Krakowie.

Jak co roku na koniec sezonu rozgrywkowego miała miejsce uroczysta koszykarska gala w Hotelu Europejskim w Krakowie (21.06.2017 r.). Patronat nad galą objął Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa i Prezes Polskiego Związku Koszykówki Grzegorz Bachański. Na uroczystości zostają nagrodzone wszystkie mistrzowskie drużyny w lidze małopolskiej i zawodnicy, którzy zostali powołani do kadry narodowej lub otrzymali tytuł najbardziej wartościowego gracza rozgrywek, w swojej kategorii wiekowej (MVP).

W gronie nagrodzonych po raz pierwszy w historii naszego klubu wyróżniona została nasza drużyna kadetów. Ponadto indywidualnie został wyróżniony nasz środkowy Szymon Zapała. Otrzymał on tytuł MVP rozgrywek oraz pamiątkowy certyfikat reprezentanta Polski w koszykówce młodzieżowej.

BRAWO CHŁOPAKI, BRAWO MY!!!

Na zdjęciu: nasza drużyna z Prezesem Polskiego Związku Koszykówki panem Grzegorzem Bachańskim i Mistrzynią WNBA, mistrzynią Euroligi, Polski, Hiszpanii i reprezentantką Polski Eweliną Kobryń.