b_280_186_16777215_00_images_20170326_pm5.jpg

W niedzielny ranek uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 udali się na ostatni mecz ligowy do Tarnowa. Już przed meczem było wiadomo, że spotkanie nie zmieni sytuacji w ligowej tabeli.

Kolejkę wcześniej nasza drużyna wywalczyła mistrzostwo ligi, natomiast gospodarze nie mieli szans na awans choćby o jedną lokatę. Nasza drużyna jednak bardzo chciała zwycięstwem zakończyć ten historyczny sezon. Ponadto pragnęliśmy dobrą grą podziękować naszym wiernym kibicom, którzy w kilkunastoosobowej grupie udali się z nami na ten mecz wyjazdowy.

Przy ogromnym wsparciu kibiców mecz rozpoczynamy koncertowo. Szybkie płynne akcje, rzuty z dystansu i dobra obronna pozwalają nam po pierwszej kwarcie wyjść na prowadzenie 29:16. W drugiej odsłonie szansę dostali zmiennicy, którzy wykorzystali swoje minuty w 100%. Do połowy prowadzimy 50:31. Po zmianie stron bardzo zmotywowane niedźwiedzie zagrały jeszcze lepiej. Cała drużyna realizowała nakreślony plan rozgrywania meczu bezbłędnie. Taka postawa przyniosła zamierzony efekt. Trzecia kwartę wygrywamy 38:10 !!!

W ostatniej odsłonie na parkiecie zameldowali się zmiennicy, którzy również wygrali ostatnie dziesięć minut 31:19. Cały mecz wygrywamy 119-60.

Brawo chłopaki, w tym meczu było widać, że jesteśmy najlepszą drużyną w lidze.